Forum

Poradniki do pobrania

Niewygodna proteza

Więcej
2015/08/17 08:03 #2 przez bogdan15
bogdan15 odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
witaj piotrze przepraszam ze tak dlugo nie pisalam bo sprawdzalam proteze i wszystko jest do bani :angry: a gwaracja jest 24 miesioce nie wiem co teraz zrobic :angry:


P.S.pozdrawiam G

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/08/16 15:14 #3 przez bogdan15
bogdan15 odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
:huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/26 20:04 - 2015/07/26 20:06 #4 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
witam

jeżeli chodzi o wymianę stopy to nie wiem na co się pani umawiał z protetykiem ale raczej bym nie liczył ze wymieni na droższą stopę a gwarancja jest ale na pęknięcia lub uszkodzenia , zawsze jak się podejmuje decyzję o zrobieniu protezy to najlepiej popytać w paru miejsca na tych samych komponentach czasem jest tak ze lepiej pojechać gdzieś dalej niż się mieszka może być o wiele taniej , w każdym zakładzie są inne ceny wolny rynek jest , jeżeli w każdym zakładzie była by taka sama cena można tez by powiedzieć o zmowie cenowej

jeżeli chodzi o podanie ceny za stopę niestety nie mogę tego zrobić na tym forum tylko w prywatnym meilu tez nie można się reklamować swojej firmy taki jest regulamin tego forum

Pozdrawiam

Piotr
Ostatnia edycja: 2015/07/26 20:06 przez cycuss.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/26 12:01 #5 przez bogdan15
bogdan15 odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
Witam panie Piotrze.Dzieki za informacje na temat o mojej protezy :laugh: zglaszalam reklamacje na temat protezy ale facet powiedzal ze wszystko jest ok i ze ja wymyslam :angry: .Staram sie dobrze chodzic ale to nie wychodzi na tej protezie.Wracajac do stopy w jakiej cenje byla by stopa Esprit bo moja stopa jest na gwarancji czy moge zarzodac inej stopy? Jestem zalamana ze mozna tak clowieka oszukac :angry: to jest dranstwo :angry:





Pozdrawiam G

S.A propo chodzenia kaze mi caly czas sciskac posladek jest to pardzo wyczerpujoce :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/24 20:15 #6 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
to tez jest kwestia zastosowania odpowiedniego stawu kolanowego i systemu mocowania leja silikonowego staw kolanowy sterowany mikroprocesorem też są dostępne z gwintem na końcu ale tu już trzeba dobrze ustawić lej protezowy co stanowi dla niektórych pewien problem

jeżeli chodzi o panią Grażynę i jeżeli faktycznie posiada długi kikut to kolano op4 do tego się nie nadaje i jeszcze zastosowane zamek kiss to długość wydłuża się przynajmniej o 5cm co nie jest już synchronizowane i wystaje poza staw kolanowy

Pozdrawiam

Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/24 19:58 #7 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Niewygodna proteza
Ktos powyzej napisal, ze:

” jeżeli chodzi o synchronizację stawu kolanowego ze zdrowym kolanem to powinny być w tym samy miejscu”

To bzdura lub opis teoretycznego przypadeku idealnego.
Np. przy dlugim kikucie jesat to w zasaddzie( w polaczeniu z elektronocznym kolanem) niemozliwe-

Oczywiscie, mozna dlugi kikut skrocic, ale czy warto ???

Pozdrawiam
m.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.289 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art